Kadınlar neden seks yapar?

 Kadınlar neden seks yapar?

AMERİKAN “The New Yorker’’ Dergisi, ‘’Kadınlar Neden Seks Yapar?’’ kitabının yazarları Cindy Meston ve David M. Buss’la röportaj yaptı ve kadın ciselliğiyle ilgili merak edilenleri sordu.

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Fazla kilo seksi nasıl etkiliyor?

 Fazla kilo seksi nasıl etkiliyor?

Tüm dünyada giderek daha fazla insanda görülen kilo sorununun şeker hastalığı, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, bazı kanserler, osteoartrit, sosyal problemler, erken ölüm gibi önemli sağlık sorunlarına yol açabildiği iyi bilinmektedir. Ancak, şişmanlığın cinsel yaşam üzerindeki etkileri çok fazla incelenmemiştir.

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

DOĞAL AFRODİZYAKLAR

Günümüzde artık bitkisel tedaviler çok rağbet görmeye başladı. Öyleki neredeyse moder tıpın önüne geçecek. Tabi bitkisel tedaviler çoğalında bitkisel tedavi uzmanları da (Herbalistler)çoğaldı. Cilt lekelerinden kelliğe, hemoroidden cinsel arzu uyandırmaya kadar bir çok sorunu çözebildiklerini söyleyen herbalistler atalarımızdan kalma yöntemlerle tedavi yapıyorlar. Herbalist atabey Güveloğlu da Cinsel arzuları canlandırmak ve insanlara daha sağlıklı,hareketli bir cinsel yaşam vaaden reçetesini şöyle sunuyor.
BİTKİ ÇAYLARI: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.
GİNSENG: Binlerce yıllardır Çin’de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.
REZENE: Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılır.
LAVANTA: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.
KARANFİL TANESİ: Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir
HAŞHAŞ TOHUMU: Cinsel performansı artırır
SAPARMA: İlk kez Latin Amerikalı yerliler tarafından kullanıldığı bilinen, saparma bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli hormonlar bulunuyor.
ROKA: Bolca demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir ve ayrıca, cinsel gücü de artırır.
MAYDANOZ: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar.
KEKİK: Güçlü etkileri olan kekik, özellikle erkeklerde uyarıcıdır.
ARI SÜTÜ: Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir.BAL: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal, cinsel gücü artırır. Tarihte bal, seks açısından, insanlar tarafından çok farklı şekillerde kullanılmıştır. Örneğin, Polonyalılar ilişki öncesinde cinsel organlarına bal sürerlerdi.
LİMON: Yemeklerde kullanılan limon tuzu ve limon suyu, seks gücünün artması için olumlu etki yapar.
İSTİRİDYE: İçindeki çinko ile spermin çoğalmasına neden olan istiridye, cinsel isteği artırır.
HİNDİ: İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva eden hindi, protein açısından zengindir ve cinsel isteği artırır.
KEREVİZ: İdrar sökücü özelliği olan kereviz, vücutta oksitlenmeyi önlemesinin yanı sıra kadınlarda adet öncesi şişkinliğin de önüne geçer.
ÇİKOLATA: İçinde magnezyum, fosfor ve kafein bulunduran çikolata, insanı mutlu eder, harekete geçirir ve güçlendirir.
FISTIK VE FINDIK: E vitamini içeren, insanı mutlu eden fıstık ile fındık, cinsel gücü artırır.
MUZ VE KABUĞU: İnsana kokusuyla bile mutluluk aşılayan muz, özellikle kabuğu ile pişirilirse cinsel gücü oldukça fazla artırır. (1999 da Posta Gazetesi’ndeki bir haber)
ÇİLEK: Cilt sorunları için en iyi meyvelerden biri olan çilek, güçlü bir afrodizyaktır.
İNCİR: Bronşit, öksürük ve boğaz ağrılarına çok iyi gelen incir, erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü bir afrodizyaktır.
ŞEFTALİ: A provitamini bakımından zengin olan şeftali, güçlü bir afrodizyaktır.
ARMUT: Çok az meyve asidi içeren ve organizmanın fazla suyunu alarak fazla yağları yok eden armut, güçlü bir afrodizyaktır.
MARUL: İçinde A, B, C, E vitaminleri, demir, kalsiyum, çinko, fosfor, iyot, sodyum gibi mineraller bulunan marul, az miktarda yenilirse cinsel gücü artırıyor. Ancak, fazla miktarda yenen marul da cinsel gücü azaltıyor ve uyku veriyor.
ANÇUEZ: Genellikle hamsi, bazen çaça, sardalya ya da tirsi balıklarından yapılan tuzlu ve yağlı balık ezmesi olan ançuez, cinsel gücü artırır.
HAVYAR: Balık yumurtası olan havyarın besin değeri çok yüksektir ve güçlü bir afrodizyaktır.
DOMATES: İçinde bolca A, B, C ve K vitaminleri bulunan domates, cinsel gücü artırır
SALATALIK: Gözler için çok yararlı olan (özellikle şiş gözlerin iyileşmesinde) salatalık, cinsel gücü artırır
SOĞAN: Güçlü antiseptik bir etkiye sahip olan soğan, cinsel gücü artırır.
ZENCEFİL: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca, fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.)
ŞARAP: Güçlü bir antioksidan olan (sağlıklı dokuları ve hücreleri koruyucu maddeler içeren) şarap, az içilirse kalbe çok faydalıdır ve aynı zamanda güçlü bir afrodizyaktır.
ÇADIRUŞAĞI OTU: Yalnızca Asya’da yetişen ve çok kötü kokan çadıruşağı otundan elde edilen karışım, Asya’da uyarıcı olarak kullanılır.
VANİLYA: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla karşı cinsi harekete geçirir.
POLEN: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur.Polenin tıbbi özelliklerini Türkiye’de ilk defa 1993 de Herbalist Atabay Güveloğlu tam sayfa ilanlar vererek ve kitaplar yazarak tanıtmıştır.Ayrıca polenin tanıtımı konusunda web sitesi vardır.Diğer faydalarını inceleyiniz.
YOHOMBİN: Afrika’da yetişen bir ağacın kabuklarından elde edilen yohombin, vücuttaki kanın cinsel organlara toplanmasını hızlandırır.
KİŞNİŞ: Özellikle kadınlara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin, şarabın içine katılarak içilmesi önerilir. Aşırı kullanımı erkeklerde ters etkilere neden olabilir.
HARDAL: Cinsel bezlerin işleyişini artırır.
SÜSEN: Süsen kökü tozu, her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.

Popularity: unranked [?]

V-Pills Yararı Olur mu?

benim penisim kücük hali 4cm büyük hali 11cm ben 19 yasındayım kücük kaldı ama kızlara karsı ılgım var dölde geliyo piyasada v_pilis dıye penıs buyutucu var ondan kullansam olurmu zararı olur mu haydar abi hem korktugum sey su evlendıgım zamn karım memnun kalırmı ondan buyuklugunden cınsel ilşkisye gırmek ıcın 11cm uygunmudur haydar abi yoksa daha uzama ıhtımalı varmıdırı penisimin nolur banayardımcı ol haydar abı sen bılırsın bunlara cevap verırsen cok memnun olurum bu konuda bana yardım et puskolojım bozulacak nerdyse haydar abi cinsel ilikiye gırmek ıcın uygunmuduru 11cm yeterlimidir şimdiden cok tesekkurler haydar abi (iyiki varsın)

Popularity: unranked [?]

Doğum sonrası seks

Doğum sonrası seks...-1

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Cinsellikte:Kadın ne ister? Erkek ne ister?-1

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Cinsel mutluluğu ne örseler?

Cinsel mutluluğu ne örseler?-1

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Mutlu seks kiminle yaşanır?

Mutlu seks kiminle yaşanır?-1

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Kadınların cinsel fantezileri sınır tanımıyor

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

Kadınlar için 16 cinsel öneri

Kadınlar için 16 cinsel öneri-1

Yazının devamını okuyun… »

Popularity: unranked [?]

İlgili kategoriler0 yorum:

Yorum Gönder

- "Cinsel sağlik bilgisi"
top